Rita Ora i kërkon falje vëllait, mungon në datëlindjen e tij (Foto)

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora, ka munguar në ditëlindjen e vëllait të saj Donit.

Mungesën e saj e ka arsyetuar përmes një postimi në Instagram ku edhe ka kërkuar falje

“Për të vetmin vëlla që kam, urime ditëlindja e 19-të më i dashuri im, të dua dhe e dua mënyrën se si mendon që jam shumë e vjetër kur unë jam vetëm 25 vjeçare, paç ditën më të mirë ndonjëherë! Më fal që s’mund të jem me ty!” përfundon Rita.

ritavllau

Be the first to comment

Leave a Reply