Dua Lipa zgjedh të vishet nga fashionista shqiptare [FOTO]

Dua pëlqen këtë stil.

Ish Miss-i Agnesa Vuthaj prej kohësh i është përkushtuar plotësisht biznesit të saj, me linjën e veshjeve “AgnesaVuthajfashion”. Duket se fanse e kësaj linje është edhe këngëtarja  shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e cila ka vënë në qafë varësen e zezë të punuar me dorë. “E mahnitshmja Dua Lipa ka zgjedhur “Agnesavuthajfashion”, shkruan ish Missi e kënaqur që stili i saj po pëlqehet edhe nga një këngëtare aq e njohur.

agnesa_vuthaj

Kujtojmë që dy vajzat edhe janë takuar bashkë gjatë kohës kur Dua ishte në Kosovë dhe si duket, aty ka nisur bashkëpunimi mes tyre.

14607153_225920154505843_677236602216382464_n

Be the first to comment

Leave a Reply