S’do e besoni cila këngëtare ka hyre në listën e të veshurave më keq e më mirë në AMA [FOTO] –

Si çdo nëntor, eventi American Music Awards që ndryshe njihet AMA, vlerëson me një çmim të gjithë talentet kontemporane të muzikës.

Megjithatë muzika nuk është e vetmja arsye përse të gjithë personazhet e njohura mblidhen. Tashmë cdo vit bëhët një “konkurs” kush nga artistët vishet më bukur e kush më keq në tapetin e kuq. Na vjen pak hidhur ta pranojmë, por këtë vit një nga këngëtaret tona të preferuara bën pjesë në listën e atyre të veshura jo me aq shije. Bëhët fjalë për princëshën e Pop-it, Bebe Rexha, ndjekur nga 19-vjeçarja Bella Thorne me një ombre ngjyrë jeshile të çuditshme dhe nga një krijesë e çuditshme me emrin Z LaLa.

er

Ndërkohë nga vajzat e veshura më bukur sigurisht që do të ishte Selena Gomez, supermodelja Gigi Hadid dhe jo më e çuditshme pasi për vite me rradhë është njohur për stilin e saj kontraversal, vetë Lady Gaga. –

mer

Be the first to comment

Leave a Reply