Ja si gatuan Dafina (Foto)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri tani është  bërë edhe një kuzhiniere e mirë

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social snapchat ku shihet se është duke  përgatitur ushqim për vete dhe për të dashurin e saj.

Dafina prej sa kohësh është në lidhje me të dashurin Jose I cili është nga Republika Domenikane.

auto_3333333331479911948

Be the first to comment

Leave a Reply