“Jam shumë keq” thotë Sabri Fejzullahu (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar Sabri Fejzullahu ka lansuar këngën e re.

Fjala është për baladën ‘Jam shumë keq’ e cila për fansat e tij është publikuar para festave të fundvitit dhe si e tillë është edhe pjesë e xhirimeve që bëhen për Vitin e Ri, shkruan lajmi.

Teksti dhe muzika i këtij projekti muzikor është bërë nga Kreshnik Avdiu ndërsa orkestrimi nga Arti Rec.

Nuk dihet nëse këtë këngë Sabriu do ta finalizojë edhe me klip.

Be the first to comment

Leave a Reply