Këngëtarja Luana Vjollca vjen me këngën e re “Je veç ti (Video)

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare, Luana Vjollca sapo ka landuar këngën e re “Je veç ti”, shkruan citymedia!

Teksi I kësaj kënge është shkruar nga këngëtari Yll Limani.

Videoklipi është realizuar në Prizren, ku I tëri është bardh e zi.

Be the first to comment

Leave a Reply