Hajduti i njëjtë pas Pejës vjedh telefonin edhe në Prishtinë (VIDEO)

Vjedhjet janë bërë të shpeshta në Prishtinë dhe qytete të tjera.

Është një person i cili ka hyrë në një dyqan dhe në prani të një personi tjetër dyshohet se e  ka vjedhur një telefon, njofton Klan Kosova

Po i njëjti person dyshohet se  ditë më parë në Pejë, poashtu ka vjedhur një telefon në njërin nga dyqanet atje. Madje ky rast është lajmëruar edhe në polici.

Be the first to comment

Leave a Reply