Premierë: Meda dhe Vjollca Haxhiu publikojnë këngën e re “Dashnia jonë” (Video)

Këngëtarët e njohur Meda dhe Vjollca Haxhiu kanë prezantuar para publikut duetin e tyre më të ri me titull “Dashnia jonë”.

Kënga është ritmike, gjersa trajton temën e dashurisë në çift.

Ky duet është publikuar nga dyshja në xhirimet e Vitit të Ri, gjersa tani fansat mund ta gjejnë edhe në YouTube.

“Dashnia jem” pritet të jetë një tjetër sukses i radhës për këngëtarët

Be the first to comment

Leave a Reply