Çfarë bëjnë Ledri dhe Lumi rrugëve të Prishtinës në mes të natës? [FOTO]

Jemi mësuar t’i shohim bashkë nëpër koncerte, por ja që miqësia e Ledri Vulës dhe Lumi B qëndron e fortë edhe jashtë skene.

Duket se mbrëmja e kësaj të enjteje ka rezultuar e gjatë për dy artistët. Pas disa gotave mes miqsh dhe lojërave me monopat në praninë e kolegëve Ermal Fejzullahu, Robert Berisha dhe menaxherit Faton Shoshi, kanë vendosur të shkrepin edhe një foto në orën 03:00 të mëngjesit, si për kujtim. „Kur  qyteti flen“ e ka përshkruar Ledri foton, edhe pse disa duket qartë se kanë harruar se çështë gjumi. Nuk thonë kot, jetë artistësh!

ledrilumi

Be the first to comment

Leave a Reply