Premierë: Majk publikon baladën ‘Fund’ (Video)

Reperi Majk sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kësaj here ai ka ardhur me një baladë tekstin e së cilës e ka shkruar vetë dhe është bazuar në jetën e tij, shkruan lajmi.

‘Fund’ mban titullin kënga e cila mendon se është publikuar në kohën e duhur, ditë të ftohta vjeshte, e bazuar në jetën e reperit por jo edhe dedikim për dikë të caktuar.

Kujtojmë se ai së fundmi i dha fund lidhjes së tij me zeshkanen prishtinase, Majlinda Zekën e cila po vazhdon të flitet se po e pret fëmijën e reperit.

Ky i fundit thotë se nuk di gjë dhe se lidhja ka përfunduar si çdo lidhje tjetër që nuk ka ecur.

Be the first to comment

Leave a Reply