Nuk ka fitues në El Clasico (Video)

Barcelona dhe Real Madridi janë ndarë në paqe 1:1 në ndeshjen e zhvilluar në Camp Nou

Të parët në epërsi kaluan vendasit përmes sulmuesit Luis Suarez në minutën e 53’të të ndeshjes.

Kur u mendua se ndeshja do të përfundojë 1:0 në skenë doli kapiteni Sergio Ramos, i cili shënoi me kokë për rezultatin përfundimtar 1:1. Golin e barazimit e shënoi në minutën e 90.

Be the first to comment

Leave a Reply