Morena Taraku ft. Aida Doci – AMORE (Video)

Bashkëpunimi i përfolur mes Aida Docit dhe Morena Tarakut sapo u publikua.

Fjala është për këngën ‘Amore’ e cila është realizuar nga Chipsi, me klip të Imagine Films, shkruan lajmi.netDuke u nisur nga titulli i këngës, kuptohet që bëhet fjalë për një këngë ritmike. Që të dy këngëtaret shihen me fustane të kuq duke u përshtatur me stilin spanjoll./lajmi.net

Be the first to comment

Leave a Reply