Meda ka publikuar këngën e re : Pse nuk je e jemja (video)

Këngëtari deçanas, Mehdin Pergjeqaj ka publikuar këngën e re e cila titullohet “Pse nuk je e jemja”

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është përkujdesur Ilir Behrani.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Meda ishte “Moj esnafe”, këngë kjo e cila u prit mjaftë mirë nga fansat e këngëtarit./21Media

Be the first to comment

Leave a Reply