Arrestohet një person pasi rrahu gruan dhe vajzën

Të hënën rreth orës 01:00 është arrestuar një mashkull në Ferizaj, pasi që për shkaqe të panjohura për policinë kishte sulmuar bashkëshorten dhe më pas të bijën e tij të mitur.

Pas dhunës së shkaktuar viktimat kanë pranuar tretmanin e duhur mjekësor, njofton Klan Kosova.

Kurse i dyshuari pas intervistimit, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Be the first to comment

Leave a Reply