Kjo që Pique i bën Shakirës asnjë grua nuk do ta falte (VIDEO)

Shakira and Gerard Pique attend a Basketball match in Barcelona.

Pictured: Shakira and Gerard Pique

Ref: SPL659234 011213
Picture by: Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 870-934-2666
photodesk@splashnews.com

Futbollisti Gerard Pique ishte në tavolinë të një restorani, me gruan e tij Shakira, dhe ja bëri një truk të madh.

Pique filloi të nuhasë ushqimin, dhe pastaj ai e bindi Shakirën për të bërë të njëjtën gjë.

Kur ajo e bëri, ai ja mbajti kokën në pjatë. Duke gjykuar nga buzëqeshja edhe për Shakira kjo ishte e këndshme, apo ndoshta është mësuar me dredhi të tilla.

Ajo që është e sigurt është se nuk bëhet fjalë për ndarjen e çiftit të famshëm, siç ishte raportuar nga mediat spanjolle në javët e fundit./Express/

Be the first to comment

Leave a Reply