Shikojeni episodin e 91-të të “O Sa Mirë”, rikthehet ‘Arifhikmeti’ (Video)

Ka ardhur para fansave të shumtë të serialit “O Sa Mirë”, episodi i ri që është i 91-ti me radhë.

Ngjashëm si në episodet tjera, çdo minutë e këtij seriali shoqërohet me të qeshura falë skenave përplot humor.

Natyrisht që bie në sy rikthimi i “Arifhikmetit’ (Xhevdet Jashari) që shoqërohet me reagime të ndryshme të protagonistëve në komedi.

Episodi i 91-të tashmë është publikuar edhe në kanalin zyrtar të “O Sa Mirë” në YouTube dhe mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply