Adoleshentja kreative, bëri fustan duke përdorur letra tualeti (Foto/Video)

Një adoleshente kreative ka krijuar një fustan nusërie, duke shpenzuar material prej 30 funtesh, përveç tjerash duke përdorur edhe letrat e tualetit.

Rachel Lefleur, 16, nga Orpington, Kent, Angli, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, idenë për të bërë një gjë të tillë e kishte pasur që një vit më parë, gjegjësisht kur ishte 15-vjeçe.

Dhe për ta bërë një gjë të tillë, që tanimë i duhet rreth 4 muaj punë, ajo kishte përdorur letra tualeti, vlera e të cilave, nëse i blejmë, arrin në vetëm rreth 10 funte. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply