Bleona Qereti publikon një video përmbledhëse me poza lakuriq (Video, +18)

Por, këngëtarja shqiptare është duke u munduar në të gjitha mënyrat të depërtoi edhe në tregun ndërkombëtar.

Ajo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, por po arrin të jetë në qendër të vëmendjes përmes fotografive joshëse në rrjetet sociale, transmeton Telegrafi.

I tillë është edhe rasti që këngëtarja ka publikuar në llogarinë personale në Instagram teksa shihet lakuriq dhe në pozat joshëse.

Ndryshe, Bleona

është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply