Kjo është koha kur Mimoza Shkodra e preferon seksin (video)

Mbrëmnjen e kaluar Mimoza Shkodra ishte pjesë e emisionit në Klan Kosova.

Përballë pyetjeve provokative të gazetares Liberta Spahiu, Mimoza dha disa përgjigje pyetje mjaft interesante.

Ajo tregoi se tek vetja urren këmbët e holla si dhe nuk beson në jashtëtokësorë.

E se kur preferon të bëjë seks në mëngjes apo në mbrëmje, mund ta kuptoni përmes videos së mëposhtme. /Prive/

Be the first to comment

Leave a Reply