Balotelli përjashtohet me të kuq pasi goditi lojtarin kundërshtar në fushë (Video)

Nice barazoi me rezultat 0-0 ndaj Bordeaux në Ligue 1.

Në minutat shtesë të takimit Mario Balotelli u ndëshkua me karton të kuq.

E gjitha kjo pasi sulmuesi italian goditi lojtarin kundërshtarë gjatë një driblimi.

Pas këtij barazimi Nice vazhdon në venin e parë me 44 pikë, dy më shumë se Monaco dhe pesë se PSG.

Balotelli deri më tani ka shënuar tetë gola në Ligue 1. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply