Ja sa kushton pallto që ka veshur Majku, ajo ngjan me të Justin Biberit (Foto)

Reperi i njohur Majku këto ditë ka qenë mjaftë I përfolur në media, raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Për të u fol shumë për jetën private dhe ndarjen nga e dashura Majlinda e cila së shpejti do të bëhet nënë e Majku baba.

Edhe pas të gjitha këtyre ai nuk u ndal këto ditë po qëndron në SHBA së bashku me Babastars.

Majku në disa foto të postuara shihet me një pallto e cila është e ngjashme me atë të Justin Biberit dhe kushton 10 000 Euro.

Be the first to comment

Leave a Reply