Rrahje masive para gjykatës në Pejë

Një rrahje grupore ka ndodhur dje në qytetin e Pejës në të cilën janë përfshirë nëntë meshkuj dhe një femër.

Sipas Policisë dje pasdite janë  arrestuar nëntë  meshkuj dhe një femër  pasi që të njëjtit pas përfundimit të një seance gjyqësore përballë Gjykatës Themelore në Pejë janë rrahur mes veti. Me urdhër të prokurorit dy të dyshuar dërgohen në mbajtje ndërsa të tjerët lirohen në procedurë të rregullt

Be the first to comment

Leave a Reply