Bebe Rexha dëgjon Encën dhe Noizyn në Nju Jork (Foto)

Këngëtarja Bebe Rexha ka thyer kufijtë e muzikës duke u bërë e famshme kudo, shkruan Kosova Sot.

Por ajo asnjëgerë nuk e ka harruar prejardhjen e saj.

Edhe në Amerikë ajo dëgjon muzikë shqip dhe krenohet me këngët tona.

Në makinë ajo dëgjon këngën “Bow Down” të Encës dhe Noizyt.

Këto foto ajo sot I postoi në snapchat.

 

Be the first to comment

Leave a Reply