Beckham me profesion të ri (Video)

Ish-futbollisti i Real Madridit dhe Manchesterit, David Beckham është duke gëzuar një pensionim të mirë pranë familjes së tij.

Ylli anglez gëzon një familje të madhe, ku përveç bashkëshortes ka edhe katër fëmijë që gjithsesi kanë nevojë për ushqim.

E për këtë nuk nevojitet ndonjë restaurant, pasi që David po tregohet një kuzhinier i zoti që vetë përgatit ushqimet.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, ai shihet duke bërë ushqim për familjen e tij, padyshim duke u ndihmuar edhe nga ëma.

Be the first to comment

Leave a Reply