Dhurata Dora, Blero, Ermali, Adelina Tahiri, Gjiko – yjet mbyllen sërish në një shtëpi për vit të ri (Video)

Disa nga yjet e njohur të skenës shqiptare, sërish kanë pranuar që të mbyllen në një shtëpi për vit të ri.

Është emisioni Prive që ka arritur t’i sjellë bashkë në një vend disa prej yjeve të njohura për një mbrëmje të tërë ngujuar në një shtëpi të vetme.

Në këtë mbrëmje ku vitin e kaluar janë rrëfyer sekrete dhe detaje të pa zbuluara nga jeta private e yjeve, priten shumë befasi.

Kështu të pakten konfirmohet nga vet promo e emisionit, ku shfaqen disa prej yjeve më të njohura shqiptare duke qëndruar bashkë në një shtëpi, ku kalojnë momente duke biseduar së bashku dhe duke rrëfyer për jetën e tyre pa dorëza.

Në prani të tyre është edhe prezantuesja Liberta Spahiu, e cila dihet se ka folur edhe për raportet e saj personale në të kaluarën në këtë emision.

Mbetet të shihet se çka do të zbulohet nga Dhurata Dora, Blero, Ermal Fejzullahu, Gjiko, Robert Berisha, Adelina Tahiri, Lumi B dhe Liberta në këtë grumbullim të pazakontë për skenën. Prive Reality mbahet më 2 janar nga ora 22:00.  /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply