Amber Rose çmend me fotot e fundit (Foto)

Modelja super seksi Amber Rose posedon linja ekstra eksi turpore

32- vjeçarja gjithmonë di të befasojë me paraqitjet e saj duke shfaqur jo rrallë herë më shumë se që duhet nga pjesët intime.

Foto e radhës edhe njëherë e dëshmon se ajo me arsye ka marrë epitetin si ndër femrat më seksi në botë.

Ajo më parë ishte në lidhje me Kanye West dhe Wiz Khalifa. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply