Agon Amiga thyen heshjen, ja çfarë ka përgatitur këtë herë (Foto)

Reperi Agon Amiga është në përgaditje të një projekti muzikor dhe këtë e ka bërë të ditur vetë ai së fundmi nëpërmjet postimit të një fotografie.

Përkah fotos së postuar ai ka treguar se po vjen me diçka të re duke mos e përmendur fare labelin Babastars siç ka bërë zakonisht, shkruan lajmi.net

Emri i Agonit së fundmi është lakuar shpesh sa i përket prishjes së raporteve me anëtarin e po të njejtit grup, Visar Shalën – Skivin.

U disktua se Amiga madje më nuk është pjesë e tyre por ai mori pjesë në koncertin e paraparë bashkë me Ghetto Gheasy-n, Majkinn e Onatin.

Nuk dihet nëse ajo ka qenë pjesmarrja e tij e fundit me ta si grup dhe ende nuk ka folur diçka për media por jemi në pritje si të një deklarate të tij për fansat ashtu edhe për të rejat rreth projektit që është duke punuar./Lajmi.net/

 

Be the first to comment

Leave a Reply