Dhurata Dora tenton të fsheh diçka nga vetja, fotot e vjetra e tradhtojnë (Foto)

Këngëtarja Dhurata Dora ka qenë e ftuar në një emision që u xhirua për nderë të festës së Vitit të Ri.

Gjatë bisedës, këngëtarja ka thënë se pos buzëve nuk ka operacione tjera plastike, shkruan lajmi.net

Por, duket se Dhurata ka ‘harruar’ se e ka bërë edhe hundën. E kjo gjë mund të dëshmohet shumë lehtë nëse bëhet një bashkim i fotove të realizuara dikur dhe sot.

Se ka bërë operacion hundën kjo po shihet qartë!/Lajmi.net/

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply