Blero e ofendon Fatmir Spahiun: Nuk shkoj të ai i trashi… (Video)

Blero Muharremi ka qenë i ftuari special i kategorisë së tij në emisionin ‘Komiteti’.

Përballë Berat Buzhalës ai foli për shumë gjëra, ndër to edhe për raportin me fytyrat publike.

Blero duket se gëzon raporte të mira me gjithë pos me Fatmir Spahiun. Madje këtë të fundit e ka ofenduar duke e quajtur ‘i trashë’ dhe tha se ai është arsyeja se përse Blero nuk ishte në xhirime të RTK-së këtë vit.

Këtë pjesë e gjeni nga minuta e 12-të./Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply