E tradhtoi i dashuri, ja çka i bëri ajo makinës së tij 70 milionë dollarëshe

Partnerja e pronarit të makinës me vlerë 100 mijë euro vendosi të shkruante “tradhtar” dhe “gënjeshtar” në makinën e parkuar përpara qendrës Harrods në Londër, pasi ai e tradhëtoi atë.

Kjo nuk është hera e parë kur makinat luksoze bien pre e femrave të tradhtuara.

Ato vendosin të ndëshkojnë partnerët tradhtarë duke u hakmarrë aty ku u dhemb fort, tek makinat e tyre.

Be the first to comment

Leave a Reply