Edhe Kallashi reagon për arrestimin e Ramushit (Foto)

Valltarja dhe këngëtarja e njohur si Kallashi ka reaguar për arrestimin e Ramush Haradinajt, raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Ajo ka postuar një foto të Ramushit  në instagram ku mbi të shkruan: “Mos ma ngucni Ramushin”,

Ndryshe ndaj këtij lajmi mjaft tronditës për vendin tonë kanë reaguar edhe shumë artist të tjerë të estradës sonë.

Be the first to comment

Leave a Reply