Momenti i shpërthimit në Izmir të Turqisë (Video)

Në afërsi të gjykatës së qytetit Izmir të Turqisë ka ndodhur një shpërthim.

Në vendngjarje janë dërguar një numër i madh i forcave policore dhe ambulancave.

Pas shpërthimit janë dëgjuar të shtëna armësh, ku menjëherë në vendngjarje janë dërguar një numër i madh i forcave policore dhe ambulancave, transmeton Telegrafi.

Dy terroristë janë vrarë pas përleshjeve me policinë.

Të paktën tre persona raportohet se janë të plagosur në këtë shpërthim.

 

Be the first to comment

Leave a Reply