Remzie Osmani prezanton renë, ia “kalon” Leartës së Shyretës

Djali i këngëtares, Remzie Osmani, Hami, ka bërë publike lidhjen e tij.

Ai në fillim të vitit 2017, ka publikuar një fotografi me të dashurën e tij super seksi, e cila do të jetë shpejt “reja” e këngëtares Remzie Osmani.

Gëzimja e cila është studente në Fakultetin e Edukimit, pritet që shumë shpejt të fejohet me djalin e këngëtares dhe kështu Remzia po bëhet vjehërr.

Be the first to comment

Leave a Reply