Ermalin nuk e ndal as bora (video)

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu ka performuar dje në Mitrovicë.

E kur Ermali ka për të perforumuar në një mbrëmje aty nuk mungon publiku i madh, atmosfera dhe energjia e madhe për tu argëtuar.

Ermali ka postuar një video në rrjetin social “Instagram” nga atmosfera e mbrëmshme në Mitrovicë.

“As bora sna nal …. flm Mitrovice” ka qenë mbishkrimi që ai ka lënë në videon e publikuar.

Ndryshe kënga e fundit nga Ermali është “Pa mu” e publikuar gjashtë ditë  më parë.

Be the first to comment

Leave a Reply