Ish i dashuri i Dhurata Dorës, në krahët e një tjetër femre

Duket se Masar Shehu, ish i dashuri i Dhurata Dorës e ka harruar dashurinë e këngëtares dhe tashmë shihet në krahët e një tjetër femre.

Një vit më parë përfundoi dashuria e tyre disa vjeçare.  Por djaloshi nga Rahoveci nuk duket se ka pësuar nga kjo ndarje, pasi ai po vazhdon biznesin e tij.

Ai para disa orësh ka publikuar një foto në Snap Chat, ku shihet në krahët e një femre, në orët e hershme të mëngjesit.

Image

E edhe nga një fotografi e postuar në SnapChat e vërteton këtë fakt  ku ai shihet në krahët e një femres, në orët e hershme të mëngjesit.

Masarit duket se e pëlqen mjaftë shumë jeta e natës në Prishtinë, pasi në bazë të disa videove në rrjete sociale të tij, e shohim shumë aktiv.

Nuk dihet a janë në lidhje apo jo, kjo fotografi flet vetë.

Be the first to comment

Leave a Reply