Baby G me mesazh të qartë: Kush na ka inati iu … (Foto)

Ka një mesazh të qartë për gjithë ata që nuk e duan.

Këngëtarja Baby G ka publikuar një fotografi në Instagram të cilës ia ka lënë një shkrim mjaft interesant dhe jo i zakonshëm, shkruan lajmi.net

Ajo ka ‘uruar’ ata që se duan me fjalë se kush ia ka inati iu … duke përdorë kështu shprehje të rënda!

Po ashtu Baby G ka thënë se ata që urrejnë këtë gjë do ta bëjnë gjithmonë! /Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply