Bombastikja Khloe Kardashian

Ajo stërvitet çdo ditë dhe pastaj ndan fotografi me simpatizuesit e saj të cilët janë dhe adhurues fitnesi.

Pra sigurisht që Khloe Kardashian ka qenë zgjidhja e duhur për të promovuar kampanjën e Protein Worlds.

Duke shfaqur format e saj trupore ajo u pa tejet tërheqëse në setin e saj fotografik.

Për më shumë ja dhe fotografitë:

Be the first to comment

Leave a Reply