Nuk i lë vend imagjinatës, ylli nxjerr krejtësisht gjoksin në të ftohtë

Ajo ndihet më rehat të zhvishet më shumë në shtete të ndryshme

Kështu që nuk ishte habi që Chloe Ferry ndihej e lumtur dhe mirë derisa u shfaq në Londër të mërkurën, e veshur me pak rroba, në këtë kohë të ftohtë janari, përcjell Bota sot.

Ajo kishte veshur xhinse dhe një bluzë e nën të nuk kishte veshur fare sytjena, duke treguar gjoksin bombastik dhe thithkat.

Ylli 22 vjeçar i Geordie Shore dukej mjaft seksi dhe provokuese, derisa mbante dhe gjoksin me dorë, pasi kishte nxjerrë sheshit dhe nuk i la vend imagjinatës./BS/

Be the first to comment

Leave a Reply