2po2 publikon këngën e re “Alo”

Kohëve të fundit reperi i njohur 2po2 është shumë aktivë në skenën shqiptare me lansimin e këngëve të reja. Pas bashkëpunimeve me Ermal Fejzullahin dhe me Capital T, reperi ka vendosur që të publikoj këngën e tij më të re. Kënga është titulluar “Alo” tekstin e të cilit e ka shkruar vet ai.

Po ashtu, këngën “Alo” 2po2  e ka shoqëruar me videoklip të punuar nga Imagine Films./BS

Be the first to comment

Leave a Reply