Klopp bën diçka të pazakontë, diçka që se ka bërë që 30 vite

Skuadra e Liverpoolit ka kremtuar Vitin e Ri Kinez.

Yjet e Liverpoolit, përfshirë edhe trajnerin Jurgen Klopp, kanë kremtuar Vitin e Ri Kinez në një ndeshje pingpongu.

Trajneri gjerman edhe pse pranoi se nuk ka zhvilluar një ndeshje pingpongu që nga viti 1987, ia doli të mposht Philippe Coutinhon dhe Robert Firminon.

Be the first to comment

Leave a Reply