Bebe Rexha tregon të pasmet bombastike në plazh (Foto)

Ajo nuk përton që në çdo vend që i jepet mundësia, t’i ekspozojë ato dhe të tregojë se sa seksi duket, shkruan lajmi.net

Në Instastory, Bebe ka hedhur disa fotografi ku shihet se është në plazh.

Ajo kishte veshur bikine ngjyrë të gjelbër dhe në pah kishte vënë të pasmet bombastike për të cilat Bebe krenohet shumë./Lajmi.net/

16237672_2218018411756981_1484318054_n 16237722_2218018441756978_888114980_n

Be the first to comment

Leave a Reply