Roma dhe Juve në garë për mesfushorin suedez

Përveçse në garë për titullin e Seria A në Itali, dy skuadrat, Roma dhe Juventus janë vënë në garë edhe për mesfushorin suedez të Palermo-s, Robin Quaison.

23-vjeçari ka shkëlqyer këtë sezon me klubin e tij, duke shënuar katër gola edhe pse skuadra e tij ndodhet në vendin e parafundit në renditjen e kampionatit italian.

Për ta lënë të lirë lojtarin, Palermo kërkon jo më pak se tetë milionë euro.

Be the first to comment

Leave a Reply