Bella Thorne vazhdon serinë e fotove të forta

Me ndarjen nga i dashuri i saj dhe rrëfimin e preferencave biseksuale, ajo thjesht po i mban gjërat interesante.

Jo vetëm i kanë “shpëtuar” thithkat në publik dhe ka lyer flokët me ngjyra nga më të ndryshme, por edhe ka pranuar se ndjen një tërheqje shumë të fortë fizike ndaj Demi Lovato.

Këtë Bella Thorne e ka bërë ndërkohë që frekuentohej me Tyler Posey pas ndarjes me Gregg Sulkin, duke treguar që thjesht nuk ka limite. Tashmë single, artistja amerikane po fokusohet te vetja e saj dhe po e bën këtë në mënyrën më të mirë të mundshme, duke ndarë foto nudo të saj me të gjithë botën. Ajo është shfaqur përvëluese në disa poza topless ku mbron modestinë e saj me duar dhe e shoqëron me pasthirrma.

Be the first to comment

Leave a Reply