Çuditërisht kështu duket Rita Ora pas një stërvitje në palestër

Një ’selfie‘ pas palestre? Pse jo!

Më e vendosur se kurrë për të hequr kilet e tepërta nga trupi i saj, po shfaqet Rita Ora këto kohë. Ne fakt që kur ka nisur viti 2017-të, artisten e gjejmë më tepër në palestër me instruktorin e saj personal.

Të paktën këtë po na tregon Rita përmes fotove dhe videove në Snapchat. Si kjo e fundit përshembull, e shkrepur pas një stërvitje intensive, ku këngëtarja shqiptare duket çuditërisht bukur. Themi çuditërisht pasi nuk na ndodh shpesh të na pëlqejë vetja pas palestre, por ja që Rita Ora di të bëjë përjashtim!

Image

 

Be the first to comment

Leave a Reply