Si duhet të jetë një grua ideale sipas Ilda Bejlerit? (Foto)

Prezantuesja seksi Ilda Bejleri ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjete sociale.

Në këtë foto ajo tregon gjoksin e saj dhe gjithashtu shkruan sesi duhet të jetë një grua ideale: “Femra ideale është: Vogëlushe në shpirt, Grua në mendime, Femër në trup, Fëmije në ndjenja,”-përfundon postimi i Bejlerit./Gazeta Express/

Be the first to comment

Leave a Reply