Xhesika Ndoj: Seksi jam s’kam pse bëj!

E ftuara e parë këtë të premte në emisionin më të ndjekur nga shqiptarët “Zonë e Lirë” e moderuar nga Arjan Çani, ëhstë këngëtarja Xhesika Ndoj  për të promovuar këngën e saj më të re me titullin: “Nga ma le”.

Arjani:  Xhesi, çfarë ka ndodhur me jetën tënde e mërzitur më dukesh?

Xhesika: Jo, asgjë s’ka ndodhur.

Arjani: Vajza sa vjeç u bë?

Xhesika: 5 vjeç, rritet.

Arjani: Duhet të sillesh si gocë beqare duhet ë nxjerrësh shalat nëpër foto duhet të jsh dhe mami dhe gocë seksi. Si e ndan këtë status?

Xhesika: Statusin e kam beqare gjithmonë kështu e kam patur. Përsa i përket fotove unë seksi jam, s’kam pse dukem. Dhe për t’u dukur na e kërkon puna, profesioni.

Arjani: Nga cila anë anon më shumë?

Xhesika:  Nga ana e mamit normal dhe kur mbaron kopshtin vajza mezi pres ta takoj.

Arjani: Kjo duhet të të bëjë të vuash Xhes, ë? Është një lloj dyjëzimi. Tani je me gocën pas një ore duhet të bësh fotoshooting. Ti e përjeton mirë këtë?

Xhesika: S’po bëj diçka që nuk bëhet. Rri me vajzën dhe pastaj shkoj të jap një intervistë.

Arjani: Sa kohë ke që je vetëm pa një partner?

Xhesika: Pse duhet të flasim për këtë temë o Çani?

Arjani: Ishe nudo tek fotoja e parë, pa mbathje?

Xhesika: Jo, janë tangat ngjyrë mishi./tvklan.al

Be the first to comment

Leave a Reply