Barcelona – Bilbao, vlerësimi i lojtarëve (Foto)

Barcelona e ka mposhtur 3:0 Athletic Bilbaon në Camp Nou

Pavarësisht se nuk shënoi gol, braziliani Neymar, është zgjedhur më i miri në ndeshjen Barcelona – Athletic Bilbao nga “Sofascore.com”, duke u vlerësuar me notën më të madhe (8.5).

Leo Messi është lojtari dytë më i vlerësuar në këtë ndeshje, duke lënë prapa Aleix Vidalin dhe Andre ter Stegenin.

Ja vlerësimi i lojtarëve sipas “Sofascore.com”:

Be the first to comment

Leave a Reply