Noizy “tallet” keq me Blerim Destanin, tentoi të vidhte por… (Video)

Noizy ka postuar një video në rrjetin social instagram ku paraqitet me aktorin e mirënjohur Blerim Destani në një dyqan.

Siç duket dhe në video aktori tenton të dalë nga dyqani dhe Noizy duke bërë shaka imiton fishkëllimën e cila sinjalizon vjedhjen. Reagimi i Blerimit ishte shumë i fortë, ku ai fillimisht e “hëngri” rrengun e reperit,  duke shkaktuar mjaft të qeshura.

Noizy dhe Blerimi janë shokë shumë të mirë me njëri tjetrin dhe kjo duket mjaft qartë nga postimet e shumta që ato bëjnë në rrjetet sociale me njëri tjetrin./shqiperiaime.al

Be the first to comment

Leave a Reply