Formacionet zyrtare: Juventus – Inter

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Inter.

Juventus dhe Inter kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A italiane.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy skuadrave do të fillojë në ora 20:45.

Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

Inter: Handanovic; Murillo, Medel, Miranda; Candreva, Gagliardini, Brozovic, D’Ambrosio; Joao Mario, Icardi, Perisic.

Be the first to comment

Leave a Reply