‚Gulseren‘, tetë herë e dashuruar! Ja rrëfimi i sinqertë i aktores turke

Aktorja turke Nurgul Yesilcay ka dhënë një intervistës së fundi për gazetën Posta në Turqi, në të cilën ka rrëfyer  disa të pathëna nga jeta rreth jetës së saj private.

Intervista më shumë i dedikohet dashurisë , lidhjeve të saj, si dhe martesës së dështuar me regjizorin e njohur turk Cem Ozkan, më të cilin ajo ka edhe një djalë.

Në këtë intervistë ajo ka zbuluar se dashurinë e vërtetë nuk e ka përjetuar një, dy, tre apo katër por tetë herë.

‘Unë jam e sëmurë me këto  shprehje matematikore. Kjo është jeta! Unë nuk besoj në stereotipe. Unë kam qenë 8 herë e dashuruar deri tani“, ka thënë aktorja.

Kujtojmë se që pas divorcit të saj, aktorja 42 vjeçare është komentuar për disa romanca me djem të njohur të show bizit turk.

Be the first to comment

Leave a Reply